Loading...
Giriş Yap İLAN VER

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları

Anasayfa Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları
Sevdiklerinizle Paylaşın

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları

5 bin yıllık mucize usta ellerde yeniden doğuyor

Altunlar Grup’un 37 yıllık tecrübesinden doğan Altunlar yapı olarak biz, 20 yılı aşkın bir süredir yapı sektöründe varlık göstermekteyiz. Bu süre boyunca insanların hayallerini süsleyen yaşam ve çalışma alanları inşa ettik ve de etmeye devam ediyoruz.


Güvenilirlik, müşteri odaklılık, dürüstlük, adil yaklaşım, akılcılık, dinamizm, çalışana değer verme, çözüm odaklı yaklaşımlar, şeffaflık, duyarlılık, değişime ve yeniliklere açık olma, insanlara ve yasalara saygılı olma gibi hayati kavramlar yaptığımız işin merkezine alarak buna göre üretiyoruz.

VE ŞİMDİ BU TECRÜBEMİZİ MEMLEKETİMİZE VEFA YATIRIMI OLARAK  İNŞAA ETTİĞİMİZ TOKAT TERMAL SULUSARAY KAPLICALARI PROJESİYLE TOKATIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Sulusaray’da insanlık tarihi kadar eski bir şifa kaynağını modern tesis ve devre mülkler ile buluşturmak için ortaya koyuyoruz,çok özel lansman fiyatlarını kaçırmayın.

Siz de bu seçkin projedeki yerinizi mutlaka alın!


Devre Mülkler

4 yıldızlı oda konteptinde seçkin mobilyalar, yemek pişirmede, sunmada özenle donatılmış bir mutfak ve termal suyun ulaştığı devre mülklerinizi sizin için hazırlıyoruz. Devre mülklerinizde kendinizi evinizde hissedecek, sosyal tesislerde sauna, hamam ve havuzları ücretsiz kullanacak, restoran ve kafe gibi alanlarda %25 indirim hakkına sahip olacaksınız.

Devre mülkleriniz için size müşterek tapu takdim edilecektir. Ömür boyu kullanabileceğiniz devre mülkleriniz veraset kanununa tabidir.

Sosyal Tesis

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarının sosyal tesisi size eşsiz bir tatilin kapısını açacak. Şifalı termal suyun sağlık ve güzellik getiren ayrıcalığını yaşayacak, spa merkezinde hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirecek, restoran ve kafeteryanın zengin mutfağının leziz yemekleri ile ağırlanacak, vitamin barda çeşit çeşit meyve sularının tadına varacak, aqua park ve oyun salonlarında eğlenceli vakitler geçireceksiniz.


Bungalov Evler Doğayla iç içe

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarında ekolojik ev olma özelliğine sahip Bungalov Evlerinde doğayla iç içe olmanın keyfine varacak; kent yaşamının fiziksel ve ruhsal yorgunluğunu geride bırakacaksınız.

Sosyal Alanlar

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarında ekolojik ev olma özelliğine sahip Bungalov Evlerinde doğayla iç içe olmanın keyfine varacak; kent yaşamının fiziksel ve ruhsal yorgunluğunu geride bırakacaksınız.


Termal Suyumuz

Tesisimizin termal su incelemesi Ankara’da bulunan Türkiye Halk Sağlığı Laboratuvarı tarafından yapılmış, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Bölüm başkanı Prof. Dr. Müfit Zeki KARAGÜLLE tarafından raporlanmıştır. Suyumuz bakteriyolojik anlamda “kusursuz” olarak değerlendirilmiş, muhteviyatında bulunan ve üçüne birden dünyada ender rastlanan silisyum, florür ve kükürt mineralleriyle “özel” su olarak nitelendirilmiştir.

Bu analiz sonuçlarına göre su örneği bakteriyolojik yönden temiz ve kusursuz bulunmuştur. Bu haliyle hertürlü sağlık amaçlı kullanıma uygundur.

LANSMAN FIRSATLARINI KAÇIRMADAN LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://www.termal360.com/satilik/devremulk/karadeniz-bolgesi-tokat-termal-otel-sulusaray


Tokat Termal Otel Sulusaray Kaplıcaları Resmi WEB Adresi

http://tokattermal.com.tr/
Hemen ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Hemen İlan Ver!

Şimdi
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Hemen
Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.