Loading...
Giriş Yap İLAN VER

Prof. Dr. Canan Karatay' ın Kaplıca Önerileri

Anasayfa Haber ve Duyurular Prof. Dr. Canan Karatay' ın Kaplıca Önerileri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Prof. Dr. Canan Karatay' ın Kaplıca Önerileri

PROF. DR. CANAN KARATAY

ALKALİ DİYET YERİNDE,DOĞAL KAPLICA SULARINI ÖNERİYOR


Prof. Dr. Canan Karatay alkali diyet yapanları uyardı.Alkali diyet yapanlar diyorki aklali diyet ile kilo veriyorlarmış.Bırakın alkali diyeti gelin bu termal kaplıca sularından için ve suya girin.Hem ferahlarsınız hem rahatlarsınız.Doğal tedavi gibisi varmı aynı şey burada yerinde en faydalı hali ile faydalanın dedi.


Kaplıcaların faydalarını saymakla bitiremeyen Prof. Dr. Canan Karatay özellikle Denizli' nin Pamukkale beldesindeki karbonatlı suyun doğal mineralli yapısı sayesinde çok etkili olduğunu belirtiyor.Alkali diyetinden bahseden Canan Karatay hoca; bir karbonat tablet alacağım bir karbonatlı su içeceğim şeklinde laboratuvardan çıkmış bir diyet yerine karbonatlı bu kaplıca sularının daha faydalı olduğunu ve doğal olduğunu belirtti.


Kayaçlar içerisinden gelen kaya tuzunun kaplıca sularını zenginleştirdiğini ve vücudumuzun bir çok ihtiyacını karşılayarak doğal tedavi süreçlerini hızlandırdığını anlattı.Doğa bu kadar imkanı sunarken gelip burada şifalı kaplıca sularında yürümenin bile oldukça faydalı olduğunu belirtti.Türkiye' nin en güzel tatil beldelerinden olan Pamukkale' de bulunan kaplıca suları başta olmak üzere herkezin kendine yakın lokasyonlardakaki kaplıcalarda ve termal tesislerde1 hafta ile 10 gün arasında doktor kontrolünde yapılacak kürlerin etkili olduğu hastalıkları şöyle sıraladı.


Prof. Dr. Canan Karatay ülkemizde artık her yaşta vatandaşımızda görülen bel ağrısı ve sırt ağrısı için tavsiye ettiği kaplıca kürlerinin ihmal edilmemesi gerektiğini anlattı.Romatizma ve kemik hastalıkları ile eklem ağrıları için bilhassa ileriki yaşlarda olanların soğuk havalarda artan ağrılarının giderilmesi için kaplıcaları tavsiye ediyor.


Yıllardır üzerinde durduğumuz Kaya tuzu konusunda yeniden dikkat çekmek istiyorum diyen Prof. Dr. Canan Karatay hoca; bunların çok büyük faydası var,vücuttaki şişlikleri alır,vücutta birikmiş olan infilamasyonu alt etmemiz için çok faydalıdır dedi.Bağışıklık sistemimizi güçlendirmesi,vücuttaki ödemin ve ağır metallerin atılması bir yana yerin altından çıkan mineralli ve sıcak sular ile yapılacak banyoların çok etkili doğal bir tadavi yöntemi olduğunu ve her vatandaşımızın doktor kontrolünde faydalanmasını tavsiye etti.


Tüm hastalıklar için Dünya'nın seçtği yol artık ' Hasta Olmayın' ! Çünkü hasta olduktan sonra yaşayacağımız tedavi süreçlerinde kaybettiğimiz maddi bedeller yanında sahibi olmadığımız tek şey olan zamanımızı ve yine sağlığımızı tedavi etmek için kullanıdığımız ilaçların yan etkilerini unutmamak gerek.Bu yüzden Hasta Olmuyoruz.Doğal besleniyoruz,Doğal şifalı sulardan faydalanmayı ihmal etmiyoruz.

Sağlıkla Kalın

Beğenebileceğiniz Bir Blogumuz Burada

https://www.termal360.com/termal-ve-kaplica-sularina-neden-ihtiyacimiz-var.html

Devremülk Sahibi Olmak isteyenler İçin Satılık Devremülk İlanları İçin Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz

https://www.termal360.com/satilik/devremulk


Hemen ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Hemen İlan Ver!

Şimdi
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Hemen
Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.