Loading...
Giriş Yap İLAN VER

Gizlilik Sözleşmesi

Anasayfa Gizlilik Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gizlilik Sözleşmesi


TERMAL360 GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

* TERMAL360.COM Sitesinde kullanıcılar tarafından oluşturulan şahsi bilgileri, TERMAL360.COM  üyeleri ile yaptığı “TERMAL360.COM Üyelik Sözleşmesi” ile belirtilen kapsam ve amaçlar dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

* Sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve sitede oluşabilecek sorunların hızlı bir şekilde giderilebilmesi için TERMAL360.COM  gerektiğinde tüm kullanıcıları IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanabilmektedir.Ziyaretçilerimizin IP adresleri, ziyaretçileri genel olarak tanımak ve istatistikler hakkında kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanabilir.

* Sitemize girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, ilanlarınızı yayına almak,hizmetlerimizi sunmak, abonelik paket ödemelerinizi gerçekleştirmek, vitrin ödemelerinizi sağlamak, hizmetlerimiz hakkında daha iyi pazarlamak adına sizinle bağlantıya geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve devam ettirebilmek, ilginizi çekebilecek ürün veya hizmetleri önermek ve üçüncü şahısların teknik ve benzeri işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

* Vitrin, reklam içerikleri ve abonelik paketleri  ödemeleri kapsamında tahsilatların yapılabilmesi için mali bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Sitemizden bir hizmet için ödeme yapmak istediğinizde size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için üçüncü şahıslara (kredi kartı şirketleri, bankalar) verilmesini kabul etmektesiniz. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

* TERMAL360.COM  yayını süresince başka sitelere link verebilir ve link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

* Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda TERMAL360.COM  Gizlilik Politikası dışında site kullanıcılarına ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu istisnai durumlar sınırlı olmak kaydıyla;

* Kanun, kanun hükmünde kararname, yönetmelik ve buna benzer hukuksal otorite tarafından çıkartılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak.
* Yetkili idari ve adli makamlar tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.
* Kullanıcıların güvenliklerini ve kişisel haklarını korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde TERMAL360.COM  gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülür olması, gizli bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanlarına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve bunun için gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

* TERMAL360.COM  kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını cookie kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, TERMAL360.COM  tarafından site dahilinde düzenlenen veya düzenlenecek olan periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler, TERMAL360.COM ve işbirliği içindeki kişi veya kurumlar tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki bilgileri analiz yapmak ve veritabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır.

* TERMAL360.COM, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. TERMAL360.COM’ un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri yayına aldığı tarihte yürürlülük kazanır.    

Hemen ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Hemen İlan Ver!

Şimdi
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Hemen
Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.