Loading...
Giriş Yap İLAN VER

Devremülkümü Nasıl Satabilirim

Anasayfa Devremülkümü Nasıl Satabilirim
Sevdiklerinizle Paylaşın

Devremülkümü Nasıl Satabilirim


MERHABA TERMAL360 ÜYELERİ VE ZİYARETÇİLERİ

DEVREMÜLK SATMAK İLE SATIN ALMAK KONULARINI AÇIKLIĞA KAVUŞTURMAMIZ GEREKİYOR

DEVREMÜLK ALMAK İSTEYENLER İÇİN ÖNCELİKLE İLANLARIMIZA GÖZ ATMALARINI ÖNERİYORUZ


DEVREMÜLK SATMAK İSTEYENLEREDE BAZI ÖNERİLERİMİZ VAR.

ÖNCELİKLE SİZLERDEN GELEN YOĞUN BİR TALEP HAKKINDA BİR AÇIKLAMADA BULUNMAK İSTİYORUZ.

BİZ TERMAL360 AİLESİ OLARAK ARACI BİR KURUM YADA EMLAKÇI DEĞİLİZ.

GENELLİKLE BİZLERE ŞÖYLE TEKLİFLERLE GELİYORSUNUZ


    SİZ SATIN,BİZ DE KOMİSYON VERELİM


BU ŞEKİLDEKİ TALEPLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL.ÇÜNKÜ BU DEDİĞİNİZİ YAPABİLMEMİZ İÇİN TÜRKİYE GENELİNDE HER ŞEHİRDE EN AZ BİR TANE GÖREVLİMİZİN OLMASI GEREKLİ Kİ BUNUNLA BİRLİKTE TESİSLERDE DE BİRER GÖREVLİ ARKADAŞIMIZIN OLMASI GEREKİRKİ SATIŞLARI VE DEVİRLERİ TAKİP EDEBİLELİM.LAKİN BU ŞEKİLDE ÇALIŞMAMIZA NE  OTELLER MÜSAADE EDECEKTİR NEDE ETİK OLUCAKTIR.MALİTLERİDE HESABA KATARSAK VE BİZ MALİYETLERİMİZİ SİZDEN TAHSİL EDERSEK,SİZİN ELİNİZDE NE KALIR?

 BAKIN BİZ NE DİYORUZ


DEVREMÜLK SEKTÖRÜNDE 15 YILA YAKIN ZAMANDIR OLUŞAN TECRÜBEMİZİ SİZLERE SUNMAK İÇİN BU PLATFORMU SEÇTİK.AMACIMIZ BİREYSEL YARDIMLARDAN ZİYADE,TÜRKİYE' DE,AVRUPA' DA VE TÜRKÇE KONUŞULAN HERYERDE BULUNAN DEVREMÜLK SAHİBLERİ İLE;  1 . ELDEN YÜKSEK RAKAMLARA BÜTÇELERİ YETMEYEN LAKİN DEVREMÜLK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİ BİR ARAYA GETİRMEK.


BU PLATFORMDAN HERGÜN BİNLERCE İNSANA ULAŞABİLİYORUZ.BU SAYEDE AKTİF İLANI OLAN DEVREMÜLK SAHİBİ ÜYELERİMİZ,SATMAK YADA KİRALAMAK İSTEDİKLERİ DEVREMÜLKLERİNİ EŞ-DOST GİBİ YAKIN ÇEVRELERİNİN DIŞINDA TÜRKİYE, AVRUPA VE TÜRKÇE KONUŞULAN BİRÇOK YERE İLANLARINI ULAŞTIRMA AVANTAJINDAN FAYDALANARAK YATIRIMLARININ GERİ DÖNÜŞÜMLERİNİ SAĞLAYABİLECEK AVANTAJLARA SAHİP OLUYORLAR.


ELBETTE BU DURUMDA,TATİL YAPMAK YADA YATIRIM AMAÇLI DEVREMÜLK SAHİP OLMAK İSTEYEN KİMSELERDE TÜRKİYE GENELİNDE NEREDE HANGİ ŞARTLARDA DEVREMÜLK SAHİBİ OLABİLECEKLERİNİ BURADAN ÖĞRENEREK İLETİŞİME GEÇTİKLERİ KİMSELERLE ANLAŞMA FIRSATI YAKALAMIŞ OLUYORLAR.

SİZE HİZMET SUNMAK VE SİZİNDE TERMAL360 SAYESİNDE DEVREMÜLK SATIŞI YADA KİRALAMA YAPABİLECEK OLMANIZ BİZİM  İÇİN ÇOK DEĞERLİ.TERMAL360 AİLESİ OLARAK BU PLATFORMU KAR AMACI İLE OLUŞTURMADIK.SİZLERİ YANILTMAKTAN,ASILSIZ BİLGİLER İLE KAFANIZIN KARIŞMASINDAN KAÇINIYORUZ.


İLANLARINIZI OLUŞTURURKEN DOĞRU BİLGİLER İLE PAYLAŞMANIZ ÖNCELİKLE SİZİN SONRASINDA BİZ TERMAL360 AİLESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.

İSTER İLANINIZI DEVREMÜLK SATIŞI İÇİN,DİLERSENİZ İLANINIZI DEVREMÜLK KİRALAMA İÇİN HAZIRLAYIN.FİYATLARI BELİRLEMEK SİZE AİTTİR,ÇÜNKÜ DEVREMÜLK SAHİBİ SİZSİNİZ.LAKİN KARARSIZ KALDIĞINIZDA BİZLERE DANIŞMAKTAN ÇEKİNMEYİN.CANLI DESTEK SÜREKLİ AKTİF VE SİZLERE YARDIM İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZ VAR.

İYİ TATİLLER DİLERİZ

İlginizi Çekebilecek Bir Blogumuz Burada

https://www.termal360.com/ekonomik-tatil-paketleri-burada.html


Hemen ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Hemen İlan Ver!

Şimdi
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Hemen
Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.