Loading...
Giriş Yap İLAN VER

Akdeniz Bölgesi Devremülk Otelleri

Anasayfa Haber ve Duyurular Akdeniz Bölgesi Devremülk Otelleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Akdeniz Bölgesi Devremülk Otelleri

AKDENİZ BÖLGESİ TÜRKİYE' NİN AKDENİZ' E KIYISI OLAN VE İKLİMİNİ TAŞIYAN EN GÜZEL ŞEHİRLERİNİ BİRLEŞTİREN BÖLGESİDİR. ANTALYA, BURDUR, ISPARTA, MERSİN, ADANA, OSMANİYE, HATAY VE KAHRAMANMARAŞ DEVREMÜLK OTELLERİ LİSTESİ BURADA


Türkiye' nin yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği,uzun ve dünyaca ünlü plajları ile birbirinden güzel ilçeleri ile yaşanılası bir şehir Antalya.Kaş,Finike,Kemer,Alanya,Manavgat ve Konyaaltı en çok bilinen turistik cazibe merkezleridir.Turizm yanında tarım alanında imkanları oldukça yüksek keyfiyetli bir şehir.Sadece Antalya' da binlerce otel seçeneği mevcut.


Burdur ve Isparta Akdeniz' in gezilmeğe görmeğe değer önemli şehirlerinden.Tantunisi ve Kerebiçi ile büyük seraları ile muz cenneti Mersin' i bilmeyenlerin en az hayatlarında bir kaç key ziyaret etmesi gereken sahil şehirleriden.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolunun Akdeniz' e açılan sanayi şehri Adana,birçok sanatçı ve iş adamı yetiştirmiş önemli şehrimiz Türkiye ekonomisine katkıları oldukça fazladır.Adana' yı yalnız kebabı ile tanıyanların gidip yerinde yemelerini tavsiye ederiz.


Yeni il olmuş Osmaniye her geçen gün büyümeğe devam ediyor.Meşhur Osmaniye fıstığı ülkemize çok fayda sağlayan önemli bir yemiştir.Vatan sever vatandaşların çabaları ile kurtuluş savaşındaki başarıları sonucu 'KAHRAMAN' sıfatını kazana şehrimiz kışları kayak turizmi aktiviteleri ilede dikkat çekmekte.


Medeniyetler şehri,dinlerin özgürce yaşandığı kültür zengini Hatay künefesi ile ön plana çıkmış olsada yemeklerinin zenginliği oldukça fazladır.Bu kadar yemek çeşidinin bulunduğu Dünya ' da dahi bir başka şehir yoktur herhalde.


Evet bu kadar zengin bir bölge misafirlerini ağırlamak için Türkiye' nin bölgesel olarak en fazla otelinin olduğu yerdir dersek yanlış olmaz.Sizler için halen satılık ve kiralık devremülk,devretatil otellerinin bir listesini buraya hazırladık.

Golden Beach Antalya

Akra Barut Otel Antalya

Türkiz Apart Otel - Kemer

Turtel Tatil Köyü

Tuvana Otel - Alanya

Simena Hotel - Kemer

Petrokent Golden Beach - Side


Clup Banana - Alanya

Oasis Beach Clup - Alanya

Naturland Country Resort - Antalya

Hattuşa Erzin İsos Termal OtelOasis Beach Clup - Alanya

Petrokent Golden Beach - Side

Simena Hotel - Kemer

Wonasis Resort & Aqua Mersin


Çimtur Tatil Sİtesi

Dedeman - Antalya

Clup Patara

Dilruba Otel - Kaş

Liparis Resort & Spa - Mersin

Modern Saraylar - Antalya


Akdeniz Bölgesinde böyle büyük bir turizm potansiyeli ve pazarı varken bu denli az devremülk devretatil otelinin olmasını oldukça ilginç buluyoruz ve bu sayının artmasını temenni ediyoruz.

Akdeniz Bölgesinin satılık ve kiralık devremülk devretatil otellerinin ilanlarını sizler için buraya bırakıyoruz

https://www.termal360.com/akdeniz-bolgesi

İyi Tatiller DilerizHemen ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Hemen İlan Ver!

Şimdi
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Hemen
Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.